همه با هم می آییم
68 بازدید
موضوع: علوم سیاسی

امام جمعه توپ آغاج در بیانیه ای با گرامیداست روز قدس و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار و تخریب منازل فلسطینیان از مردم همیشه در صحنه شهر توپ آغاج برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

قدس پاره تن اسلام است    (امام خمینی ره)

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با آینده نگری و تیز بینی و بصیرت ژرف رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) به نام روز قدس نام گذاری شده ،نشان دهنده اهمیت و ضرورت نگاه های واحد  مسلمانان سراسر جهان به یک موضوع اسلامی و استراتیژیک بین المللی است.

روز قدس بهمسئله فلسطین که مردمان  بی دفاع آن به جرم استقلال طلبی آزادانه در میان غفلت سازمان های مدعی حقوق بشر بین المللی بیش از شش دهه در زیر چکمه های خون آشام  رژیم غاصب صهیونیستی سخت ترین ظلم ها را متحمل می گردند.

همانطوری که ملاحظه می فرمایید؛ امسال در حالی به استقبال روز قدس می رویم که دنیای امروز شاهد سانسوریسم رسانه ای از جنایات سه رژیم کودک کُشِ، آمریکا،رژیم صهیونیستی و سران مرتجع عربستان هستیم .

رژیم کودک کش عربستانبا حمله نیابتی از آمریکا و رژیم صهیونیستی به یمن، آبروی نداشته خود را برباد داد؛ زیرا کشتار هزاران کودک،زن و مرد بی گناه نشانه ای جز خوی دمنشانه و درندگی چیزی نداشته و برای سرسپردن حکام مرتجع با هزینه کرد پول های مفت برای توسعه تروریسم در منطقه بیش از پیش در اثبات عبد زرخرید بودنش به آمریکا خواهد بود

از سوی دیگر تروریست‌های تکفیری داعش توسط پول های رژیم آل سعود و قطر از تندروی شیعیان لندن نشین و سنیان ساکن امریکا برای سلاخی مردمان بی گناه؛عراق،سوریه و یمن و... در منطقه ایجاد شده است.هرچند این گروهها به هیچ دینی پای بند نبوده بلکه کافر واقعی هستند.

تروریست های تکفیری داعش،النصره و طالبان ؛ با پشتیبانی منابع اطلاعاتی موساد،و ام آی سیکس(MI6) وسیا بلایی به جان مسلمانان (شیعه و سنی) منطقه شده اند،این روزها که رژیم صهیونیستی گسترش شهرک‌های صهیونیستی را دنبال می‌کند داعش گروه‌های مقاومت را تهدید کرده است.استکبار مترصد فرصتی دیگر برای اختلاف افکنی به پیکره مسلمانان است.روز قدس فرصتی است که در آن امت واحده اسلامی در کنار یکدیگر در مقابل اشغالگران قدس شریف صف‌آرایی کنند.

 ضرورت وحدت دنیای اسلام هم اکنون بیش از گذشته بوده و موضوع مذاکرات هسته‌ای با تاکید بر برداشته شدن یکباره همه تحریم ها،حفظ عزت و شرف ملت غیور ایران اسلامی،باج ندادن به طرف غربی و در نهایت حق مسلم انرژی صلح آمیز هسته ای  در سر میز مذاکره با  گروه 1+5 به عنوان یک رویداد مهم در روز قدس خودنمایی می‌کند. ملت بزرگ و شریف شهر توپ آغاج همچون دیگر هموطنان سراسر کشور  در آخرین جمعه ماه رمضان یعنی یوم‌الله روز جهانی قدس به خیابان‌ها می‌آیند تا رویکرد ضد استعماری خود را با صدایی واحد به رخ جهانیان بکشانند.در راهپیمایی روز قدس در دفاع از آرمان فلسطین می تواند به عنوان پشوانه ای تمام نشدنی و مرهمی بر دلهایخسته و زخم های فراوان مردم آن و اعلام انزجاراز اقدامات سخیف رژیم صهیونیستی باشد .لذا در سالی که بنابه فرمایش مقام معظم رهبری بعنوان همدلی و همزبانی نام گذاری شده است، از طبقات مختلف مردم به ویژه امامان جماعت مساجد، بسیجیان دریادل و هیات محترم امناء مساجد،دانشجویان و طلاب و کسبه و دانش آموزان و کشاورزان برای حضور پر رنگ و حداکثری در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل می آورم تا با حضور گسترده خویش علاوه بر حمایت از آرمان‌ مقدس مقاومت فلسطینیان و محکومیت جنایت صهیونیسم و داعشی‌های مزدور آنان از مواضع هسته‌ای نظام جمهوری اسلامی ایران نیز حمایت کند.

                                    حکمت حکیمی فر

                                    امام جمعه شهر توپ آغاج