اسلام هراسی سیاست و رویکرد غلط غرب ها است
86 بازدید
موضوع: ادیان و مذاهب
مصاحبه کننده : پایگاه خبری بام ایران
محل مصاحبه : بیجار شهر توپ اغاج
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : بام ایران
تاریخ نشر : Jan 23 2015 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

تجمع بزرگ مردم ولایت مدار توپ آغاج در محکومیت توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص) برگزار شد+ عکس

 |alt

بیجار بام ایران-در پی توهین مجله فرانسوی به پیامبراعظم(ص)، مردم و مسئولین شهر توپ آغاج  با حضور  در راهپیمایی پرشور  به  نشانه اعتراض این اقدام بی شرمانه را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار بام ایران، تجمع بزرگ مردم شهر توپ آغاج  در اعتراض به توهین مجله فرانسوی از خیابان امام خمینی (ع)این شهر به سوی میدان اصلی و سپس به مسجد حضرت صاحب الزمان عزیمت و در نماز جمعه دشمن شکن این شهر شرکت کردند.

 

در اين تجمع اعتراضي كه با حضور پر شور مردم شهر و روستاهاي تابعه شهر توپ اغاج برگزار شد، نمازگزاران با شعارهاي لبيك يا محمد و مرگ بر اسرائيل خشم و انزجار خود را نسبت به اهانت نشريه شارلي ابدو نسبت به پيامبر اكرم (ص) اعلام نمودند.

 

امام جمعه توپ آغاج در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار بام ایران در حاشیه این تجمع اظهارداشت: اسلام هراسی یک سیاست و رویکرد غلطی است که نه‌تنها جریان‌های افراطی و تکفیری را مهار و نابود نمی‌سازد بلکه ابعاد مرموزتری از آن را دامن می‌زند و لذا غرب به‌جای سیاست‌ها و مواضع دوگانه و متضاد و دست زدن به اقدامات بی‌ثمری همچون راه انداختن ائتلاف دروغین علیه داعش و یا ایجاد موج تبلیغات و جنگ روانی علیه اسلام و مسلمین، اگر صداقتی در کاردارند با خط اهانت به مقدسات اسلامی مقابله نموده و در مقام مذاکره و تعامل سازنده با مسلمانان برآیند تا جهان را به امنیتی پایدار سوق داده شود.

 

حجت الاسلام حکیمی فر تصریح کرد: همه مسلمانان باید هوشیار باشند همان‌طوری که امام راحل عظیم الشان انقلاب فرمودند: اگر کسی علیه رسول گرامی اسلام سبّ یا جسارتی داشته باشند بر ضد مسلمین قیام کرده این هفته‌نامه مضحک سخیف توسط سران کشورهای غربی و سرویس‌های اطلاعاتی فرانسه، هتاکی‌های خود را در قالب کاریکاتور در بیش از 30 میلیون نسخه منتشر کرد و قلب یک و نیم میلیارد مسلمان را جریحه‌دار کرد.

 

حجت‌الاسلام حکیمی فر تأکید کرد: همه مسلمان باید با اطلاع از اوضاع پیرامون خود بیش‌از پیش بیدار و هوشیار باشند، با فشرده‌تر کردن اتحاد و صفوف خود مراقب مصالح دین مبین اسلام باشند و نگذارند دست، ذهن و قلم‌های ناپاک بر مقدساتشان توهین کنند.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

انتهای پیام/